Nasz butik na mapie

W naszym salonie:

Wymarzone sukienki – Nysa i okolice

Jeśli szukasz butiku, w którym dostępne są zarówno eleganckie sukienki, jak i pasujące buty czy dodatki, zapraszamy do Anetta Butik. To wyjątkowe miejsce, w którym oferujemy eleganckie, precyzyjnie wykonane z najwyższej jakości materiałów sukienki wieczorowe i okolicznościowe dla każdej kobiety. Już od ponad 15-stu lat doradzamy w wyborze sukienki na wesele, ślub, studniówkę, bal karnawałowy czy bankiet. Aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających kobiet dbamy o to, by stale poszerzać nasz asortyment. Obecnie nasz salon Anetta Butik mieści się przy ulicy Bolesławieckiej 1 we Wrocławiu, ale doskonałe połączenie komunikacyjne z okolicznymi miejscowościami takimi jak na przykład Nysa powoduje, że odwiedzają go również osoby z innych regionów. 

Anetta Butik – zadowolenie klientów od lat 

O odpowiedni wybór sukienki, a także butów i dodatków dba doświadczony zespół Anetta Butik. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów zyskujesz gwarancję wysokiej jakości obsługi i profesjonalnego doboru oferowanych sukienek. Ważne jest dla nas, aby dostępne sukienki wieczorowe, ślubne czy okolicznościowe służyły latami, więc zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu we Wrocławiu. Tutaj możesz w naturalnym świetle przymierzyć każdą z oferowanych przez nas sukienek czy akcesoriów. Dodatkowo w salonie łatwiej będzie dokładnie przyjrzeć się detalom kreacji i ocenić stroje.

Zależy nam, aby nasz salon miał okazję odwiedzić każdy, dlatego dostępni jesteśmy dla od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 do 19:00, a także w soboty oraz niedziele handlowe. Na wszelkie pytania odpowiadamy za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej oraz na portalu Facebook.

Niezależnie od kroju, rozmiaru czy koloru szukanej sukienki na wesele, bal czy firmową uroczystość, warto odwiedzić Anetta Butik we Wrocławiu. Szeroki wybór rozmiarów, kolorów i krojów umożliwi każdej osobie znalezienie idealnej kreacji dla siebie.