Nasz butik na mapie

W naszym salonie:

Znajdź sukienkę na każdą okazję

W Butiku Anetta znajdziesz kolekcję kreacji, w których będziesz mogła będziesz wyglądać olśniewająco niezależnie od okazji. Nasze sukienki podkreślają urodę i atuty każdej figury. Dysponujemy także odzieżą plus size, bo wiemy, że rozmiar nie ma znaczenia – liczy się jedynie dobrze dobrana sukienka. Zadbaliśmy o to, aby nasze klientki odnalazły u nas modele sprawdzające się na weselach, studniówkach, uroczystościach rodzinnych, firmowych, imprezach z przyjaciółmi czy w trakcie eleganckich przyjęć. Oferujemy stylizacje formalne, półformalne, ale też imprezowe oraz awangardowe. Zawsze służymy poradą, w przypadku, gdy klientki nie mogą zdecydować się, w którym modelu wyglądają najkorzystniej. Doświadczony, chętny do pomocy personel wyróżnia nas na tle innych sklepów.

Gdzie warto kupować sukienki?

Wiele kobiet lubi na miejscu przymierzyć wybrane sukienki Krotoszyn znajduje się około 1,5 h od Wrocławia, gdzie mieści się nasz butik, dlatego mieszkanki tych okolic bez obaw mogą do nas przyjechać po swoją wymarzoną sukienkę. Kupowanie w stacjonarnym butiku sprawia, że w komfortowych warunkach i w miłej atmosferze możesz przymierzyć wszystkie kreacje, które przypadną Ci do gustu. Dodatkowo nie musisz czekać na dostawę.

Dzięki temu, że Krotoszyn znajduje się na tyle blisko, nawet niespodziewane wydarzenie na trasie, nie stanowi problemu. Samą drogę do butiku możesz poświęcić na zastanowienie się, czego tak naprawdę potrzebujesz – jak chcesz, aby wyglądała sukienka, jaki ma mieć kolor kreacja czy długość. W ten sposób zakupu zajmą mniej czasu, a kreacja na pewno spełni Twoje oczekiwania. Zabierz ze sobą siostrę, mamę czy przyjaciółki. Im więcej dobrych rad i wskazówek, tym lepiej. Być może każda z Was zdecyduje się na kupno sukienki? Pamiętaj, że przemyślanie zakupiona kreacja sprawdza się w wielu sytuacjach, jednak by była uniwersalna, musi cechować się wysoką jakością. Jeśli lubisz często kupować nowe stylizacje, to znajdziesz u nas także te, które odpowiadają najnowszym trendom. Przyjedź do Wrocławia i przekonaj się, że kupowanie sukienek to czysta przyjemność, która nie musi kojarzyć się ze stresem czy frustracją. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Butik Anetta.