Nasz butik na mapie

W naszym salonie:

Efektowne suknie wieczorowe

Wybierając się na eleganckie przyjęcie, warto zadbać o odpowiedni strój. Panie, które marzą o pięknej kreacji na wesele, galę, bal, studniówkę zachęcamy do odwiedzenia naszego butiku. Niemodlin jest miastem, z którego pochodzi wiele naszych klientek. Zapraszamy do salonu we Wrocławiu, gdzie można obejrzeć i przymierzyć bardzo różnorodne sukienki wieczorowe na wiele okazji. Do naszego sklepu często przychodzą kobiety posiadające konkretną wizję na to, jak chcą wyglądać. Nasz personel chętnie wyszuka sukienki odpowiadające założeniom oraz pomoże w doborze właściwego rozmiaru i modelu. Chętnie oferujemy pomoc także osobom, które nie do końca wiedzą, jak chciałyby wyglądać podczas uroczystości. Postaramy się wspólnie z nimi wybrać kreacje, w których poczują się pięknie i swobodnie.

Sukienki Niemodlin

Butik Anetta zaprasza do salonu z eleganckimi sukienkami na terenie stolicy Dolnego Śląska. To, co wyróżnia nasz sklep to duża różnorodność modeli kreacji. W naszym sklepie znajdziesz suknie wieczorowe w różnych kolorach, od klasycznych czerni, beży i brązów, aż po bardziej odważne kolorowe egzemplarze. W kolekcji posiadamy zarówno krótkie sukienki, dzięki którym można wyeksponować nogi, jak i długie suknie maxi pięknie wydłużające sylwetkę. W butiku Anetta można do woli przymierzać różne kreacje w bardzo dogodnych warunkach. Posiadamy duże lustro, w którym bez problemu zobaczysz stylizację, co nie zawsze jest możliwe w warunkach domowych. Dzięki temu dokładnie ocenisz, jak zaprezentujesz się podczas przyjęcia.

Eleganckie sukienki na wesele

Wesele to typ przyjęcia, na którą w życiu chodzi się najczęściej, dlatego warto mieć w szafie kilka różnych modeli eleganckich sukienek. W naszym sklepie znajdziesz sukienki na wesele dla świadkowej, druhen oraz osoby zaproszonej w charakterze gościa. Do butiku można przyjść z innymi Paniami wybierającymi się na tę samą imprezę, aby wspólnie poszukać ciekawych i różnorodnych ubrań.

Sukienki wieczorowe dla różnych kobiet

W związku z tym, że posiadamy bogaty asortyment, jeśli chodzi o eleganckie suknie, w naszym butiku praktycznie każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno osoby niskie, jak i wysokie, bardzo szczupłe lub o większym rozmiarze. W naszym sklepie oferujemy nie tylko modele dla młodych dziewcząt, które chcą wyeksponować swoje atuty, ale także dla starszych pań pragnących czuć się swobodnie podczas imprezy bez obawy o to, że w czasie tańca sukienka za bardzo się podwinie. Butik Anetta to miejsce dla kobiet o różnorodnych stylach, zarówno dla tych ceniących sobie prostotę i minimalizm, jak i gustujących w bardziej odważnych, mocniej zdobionych kreacjach. Bez względu na rozmiar, wiek i gust w naszym butiku praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy wszystkie panie do odwiedzenia naszego butiku w Niemodlinie. Chętnie doradzimy w kwestii doboru najlepszej sukienki na wieczór. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszego asortymentu lub sklepu zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.