Nasz butik na mapie

W naszym salonie:

Wymarzone sukienki Namysłów i okolice

Anetta Butik to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia – tutaj każda kobieta znajdzie dla siebie wymarzoną i jednocześnie odpowiednio dopasowaną sukienkę. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientek zadbaliśmy o to, by nasz asortyment był zróżnicowany zarówno ze względu na dostępne rozmiary, krój, jak i kolorystykę.

Jeśli szukasz kreacji na zbliżające się wesele, bankiet, wykwintną kolację z kontrahentem, bal sylwestrowy czy uroczystość rodzinną, zapraszamy do Anetta Butik. Już od 15 lat oferujemy sukienki precyzyjnie wykonane, zgodne z najwyższymi standardami krawieckimi i z wysokiej jakości materiałów. W Anetta Butik wybierzesz nie tylko wymarzoną sukienkę, ale także liczyć na fachowe doradztwo naszego personelu.

Sukienki wieczorowe, ślubne lub okolicznościowe w Anetta Butik

W Anetta Butik możesz w komfortowych warunkach wybrać doskonale pasujące sukienki. Aby kreacje były zgodne z oczekiwaniami, warto przymierzyć je w salonie przed zakupem. Duża przestrzeń oraz naturalne światło pozwoli na dostrzeżenie wszystkich niezbędnych detali. Oferowane warianty poszczególnych kolekcji spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek.

Dogodna lokalizacja salonu Anetta Butik we Wrocławiu

Salon Anetta Butik we Wrocławiu mieści się przy ulicy Bolesławieckiej 1 i jest doskonale skomunikowany z okolicznymi miejscowościami takimi jak Namysłów, Nysa czy Wałbrzych. Aby klientki zarówno Wrocławia, jak i okolic mieli możliwość swobodnego odwiedzenia naszego salonu, Anetta Butik oferuje usługi od poniedziałku do piątku od 10:00 do 19:00, a także w soboty i niedziele handlowe. Nasz zespół specjalistów zawsze doradzi najlepszy wybór. W przypadku pytań dotyczących dostępności danych modeli sukienek czy rozmiarów – zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej oraz portalu Facebook. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem na stronie i odwiedzin.